Ayrılık Acısı Nasıl Geçer?

Hepimiz zaman zaman yeni aşklara yelken açar ve hayatımızın merkezine bazı insanları koyarız. Aşık olur ve geçirdiğimiz zamanın farkında olmadan hayatlarımıza devam ederiz. Fakat bazen aşk yarı yolda bırakır. İşte o zaman ayrılık acısı nasıl geçer diye düşünür dururuz. Ayrılık acısı üzerine birçok şiir ve roman yazılmıştır. Ayrılık, acısı kolay atlatılabilen bir şey değil tabii. Zamanında yaşadığım acıyı düşününce ayrılık acısının insanı nasıl yerle bir edebildiğini anlayabiliyorum. Başlarda güzel gelen bir hikaye genelde mutsuz sonla biter. Sonrasında ne yapacağınızı düşünür durursunuz. O kadar yıpranmışsınızdır ki ayrılığın altından kalkacak gücü kendinizde bulamazsınız… İşte tam olarak bununla ilgili bir yazı yazmıştım Medium hesabımda. Ayrılık acısı nasıl geçer diye düşünüyorsanız mutlaka bu yazımı okuyun. Çünkü kesin çözümü sundum bu yazıda.

Yazı için tıkla: Aşk Acısı Nasıl Geçer

Üstesinden gelemediğiniz o ayrılık acısının üstesinden gelmek için bu yazımı okumanız yeterli olacak. Farkında olmadan o acıyı atlatacaksınız. Bir yazı nasıl olur da yardımcı olabilir diye sormayın. Yazıyı açıp okuduğunuzda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Bu yazım da ülkemizde ne kadar ayrılık acısı çeken varsa onlara gelsin istedim. Yazılarımı takip eden herkesi çok seviyorum ❤

Books show the way.

Books show the way.